Valdur Kibus
Valdur Kibus
2023-01-06
Väike, aga magus jõulukingitus firma pikaajalistele töötajatele. Teenus ja toode viis tärni!
Liisi T.
Liisi T.
2023-01-06
Imelised kommikesed väga kenas pakendis. Kingisaajad kõik rõõmustasid. Minu enda lemmikud olid kookosemaitselised kommid...mmmm. 🥰
Liisi Loss
Liisi Loss
2023-01-04
Väga hea teenindus ja imeliste maitsetega trühvlid.
Anu Veenre
Anu Veenre
2022-08-16
Väga maitsvad käsitöökommid, kaunilt pakendatud ning südamliku sõnumiga otse Sinu kallitele mõeldes! Isiklikud lemmikud on pistaatsia- ning kohvitrühvlid :)
Heivi Pruuli
Heivi Pruuli
2022-07-22
Eriti maitsvad on Heraldsi kommipoe rohekad pistaatsiapähkliga, tumepruunid kuldse kohvioaga ja roosaka kreemiga valged trühvlid. Maiustuste mekk on mõnusalt naturaalne ning mõõdukalt magustatud. Danoa valmistatud isikupäraseid ja pühendusega käsitöökompvekke olen degusteerinud erilistel pidupäevadel ja ametlikel koosviibimistel. Hea kohvi, konjaki ja Heraldsi trühvlitega on meeldejäävad hetked ja maitseelamused garanteeritud.
Peeter Pruuli
Peeter Pruuli
2022-07-21
Olen ammu oodanud müüki maiustuslikku toodet kingituseks, millele saaksin lisada oma isikliku käe ja käekirjaga isikliku pühenduse kellelegi ISIKLIKULT ;)
Akreta Kampe
Akreta Kampe
2022-07-21
Hea teenindus ja imelised šokolaadid! Soovitan!

Meist

Vaikses Nõmme tänavas, lillade sirelite varjus, asub maiustuste majake, kus valmistan maitsvaid käsitöökompvekke. Alustasin kommidega katsetamist aastaid tagasi oma koduköögis. Seal sündisid mu esimesed magusat täis kingikarbid sõpradele ja sugulastele. Rohke positiivne tagasiside andis hoogu enda kommitöökoja loomiseks ja toredast hobist on välja kasvanud tõeline kutsumus. Nüüd aitan kingituste tegemisega ka kõiki teisi. Igale kommikarbile trükin soovitud sõnumi. Siit tuleneb ka firma nimi "Heralds", mis tähendab inglise keeles "sõnumitoojad" - Heraldsi kompvekid on justkui sõnumitoojad, mis kingisaajale tema sõnumi magusasti kohale viivad. Karbikaant kaunistav motiiv kätkeb endas jumalate sõnumitooja, Hermese sümboolikat, mis on pärit Antiik-Kreeka mütoloogiast. Illustratsiooni autoriks on Eesti kunstnik Eve Rahno.